Özel Ölçü Baza İmalatı

Özel Ölçü Baza İmalatı
Özel Ölçü Baza İmalatı

Özel Ölçü Baza İmalatı ile istediğiniz tarzda baza modellerini titizlikle yapan firmamız isteğinize özel baza üretimini yapmaktadır.İster tek kişilik Özel Ölçü Baza İmalatı, İster çift kişilik Özel Ölçü Baza İmalatı yaptırabilirsiniz.

Firmamız İstanbul da kurmuş olduğu baza imalatı atölyelerinden İstanbul un tüm ilçe ve mahallerine servis vermektedir.Özel Ölçü Baza İmalatı yaptırmak istediğinizde firmamızla iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Volkanlar baza imalatı gelişen teknoloji ile birlikte tasarlamış olduğu baza modellerini Avrupa standartlarına uygun üreterek müşterilerinden tam not almaktadır.İstediğiniz ölçülerde ürettiğimiz Baza modellerine aynı zamanda yatak imalatı yaparak da kafanızın rahat olmasını sağlamaktayız.Ucuz baza almanın yada yaptırmanın tek adresi Özel ölçü baza imalatı Volkanlar mobilya olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

Özel ölçü Baza İmalatında müşterilerimizin kendi isteklerine yönelik yaptığımız çalışmalar tercih sebebi olmuştur firmamız için. Bu tarz baza çeşitleri evlerinizin yatak odalarında olması gerek eksikliği gidermektedir.. Bunun yanında baza başlıkları da görüntüyü doğrudan etkiler.

Baza

, Yatak, Baza Başlığı imalatının üretilen yerden alınması fiyat avantajı olarak siz değerli müşterilerimize avantaj sağladığını unutmamalısınız.Kaliteli ve ucuz baza yaptırmak istiyorsanız baza imalatı yapan firmaları tercih etmeniz gerekmektedir.Baza imalatının tüketiciye kazandırdığı avantajları saymakla bitiremeyiz.Mobilya mağazaları ve uyku merkezleri üretici olmadıkları için satışını yaptıkları baza, yatak ve başlıklarının fiyatına kendi karlarını ve nakliye masraflarını ekleyerek satış yapmaktadırlar.Volkanlar baza imalatının diğer baza markalarından daha uygun fiyatla satılmasının ana nedeni üreticiden nihayi tüketiciye aracı kullanmadan satış yapmasıdır.

 Özel ölçü baza imalatı yapımıyla evlerinizin yatak odalarına özel baza üretimini yaparak konforu yaşamanıza olanak sağlamaktayız.

Baza imalat aşamasında kullandığımız demir profillerimiz elektro statik boyalı olup uzun zaman aralığında hiçbir şekilde paslanmazlar. Demir profillerin et kalınlığı piyasada kullanılan 0.8 mm yerine 1,5 mm profil kullanılmaktadır.

1,5 mm baza profili ile 0.8 mm baza profili arasında ki fark nedir?Kullanılan 1,5 mm profil çok daha uzun ömürlü kullanılmaktadır.Yük çekme olanağı çok daha kuvvetli olması, baza profillerine atılan kaynak 1,5 mm profilde çok daha sağlam ve dayanıklı olmaktadır.

Piyasadan almış olduğunuz baza modellerinin dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını tercih ediyorsanız 1,5 mm kullanılan çelik profilden yapılmış baza çeşitlerini muhakkak tercih etmelisiniz.

Özel Ölçü Baza İmalatı
Özel Ölçü Baza İmalatı

Özel ölçü Baza İmalatı firmamızda tek kişlik ve çift kişilik baza modellerinde medefe mobilya ürünlerini kullanmaktayız.Şu an piyasada kullanılan baza modellerinin genelinde baza döşemelerinde karton ürünler yada mukavva ürünlerini kullanılmaktadır.Siz baza almak istediğinizde kumaşla kapatılan bu ürünleri görmediğiniz için aldatılmış bulunmaktasınız.Ayrıca uzun vade kullanımlarda bu tip baza modelleri bozularak paranızın boşa gitmesine sebep olacaktır.

Her iki baza arasında ki fark elbette ağırlık açısından da hemen fark edilmektedir.Medefe ile kapatılan bazalarda yük çekme olanağı beş katına kadar fazladır.Baza İmalat firması Volkanlar mobilya yapmış olduğu tek kişilik baza, çift kişilik baza ve özel baza tasarımlarıyla Başta İstanbul olamak üzere Türkiye’nin dört bir tarafına baza servisiile hizmet vermektedir.

Kaliteli baza ürünleri imalatı ve satışı yapan firmamız üretmiş olduğu baza modellerinin tamamına beş yıl işçilik ve aksesuar garantisi vermektedir. Üretimini yapmış olduğumuz baza ve yatak modellerimizin tüm standartlarını Avrupa kurallarına uygun yaparak hazır hale getirmekteyiz.

Özel ölçü baza ve yatak imalatı yapan Volkanlar mobilya 12 sube ve 4 üretim tesisinden Başta İstanbul olmakla birlikte Türkiye’nin dört bir tarafına nakliye dahil baza ve yatak satmaktadır.İstanbul da nerede olursanız olun bizi aramanız durumunda günü birlik baza imalatı yaparak size özel hizmet veren tek firma olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.Müşteri memnuniyeti temel ilkemiz olup bu doğrultuda hareket etmekteyiz.

Özel Ölçü Baza imalatı Volkanlar baza yaptığı tüm baza işlevlerini Avrupa Standartlarına uygun yaparak imal etmektedir.Kaliteli ve Özellikle ucuz baza yaptırmak istiyorsanız sizi Baza Üretim fabrikamıza davet ediyoruz.

Baza Yatak İmalatı

Arnavutköy Baza Yatak İmalatı

Aksaray Baza Yatak İmalatı

Gürpınar Baza Yatak İmalatı

Eyüp Baza Yatak İmalatı

Ataköy Baza Yatak İmalatı

Avcılar Baza Yatak İmalatı

Ayazağa Baza Yatak İmalatı

Atakent Baza Yatak İmalatı

Alibeyköy Baza Yatak İmalatı

Ataköy Baza Yatak İmalatı

Bahçelievler Baza Yatak İmalatı

Başakşehir Baza Yatak İmalatı

Baza Yatak Başlık, Ucuz Baza, Baza İmalatı, Baza Fabrikası, İstanbul Baza Toptancısı Baza hakkında 94 makale
Baza Yatak Başlık, Ucuz Baza, Baza İmalatı, Baza Fabrikası, İstanbul Baza Toptancısı, Ucuz Baza Fiyatları Firması...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*