ANASAYFA

Volkanlar Mobilya ve Baza İmalatına 1999 da İstanbul Bağcılarda başlamıştır.Hızla Büyüyen firmamız siz değerli müşterilerimizin referanslarıyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Baza İmalatının tüketiciye kazandırmış olduğu birçok özellik bulunmaktadır.Baza imalatlarında kullanılan aksesuarlar, yatak tercihleri ve başlık seçimleri sağlık açısından oldukça önem teşkil etmektedir.

Baza İmalatında tek kişilik bazalar, çift kişikil bazalar, özel bazalar olarak size özel tasarımlarımızla imalat yapmaktayız.

Baza İmalat yapımı neden tercih edilmeli?

Baza imalatının yapıldığı üretim yerimizde çok daha uyguna satın almış olduğunuz bazalar da kara geçerek kazanç sağlayabilirsiniz.

Baza imalatımızda yapmış olduğumuz yataklarımız avrupa standartlarına uygun imal edilmektedir.Ekonamik yataklar ve gold yatak ürünlerimizden seçim yaparak fiyat alabilirsiniz.

Baza imalatında ürettiğimiz baza başlıklarımızın tamamını kendi üretim atölyemizden üreterek istediğiniz tüm baza başlık modellerini yaparak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Baza modellerimizin tamamı kendi üretim atölyemizden mağazamıza sefk edilmektedir.Yapmış olduğumuz baza modellerimize 5 yıl işçilik garantisi vermekteyiz…

cropped-elizabet-baza-modelleri-7jpg.jpgb

bazabııı

Baza İmalatcısı

Baza İmalat firması Marmara baza yapmış olduğu tek kişilik,çift kişilik baza, özel baza tasarımlarıyla Başta İstanbul olamak üzere Türkiyenin dört bir tarafına baza sevkiyatı ile hizmet vermektedir.

Baza imalatında kullanmış olduğumuz demir profillerimiz ve kumaş kalitemiz ile öncü baza imaltcısı olarak hizmet vermekteyiz.Baza imalatında kullandığımız tüm aksesuarlerımız tamamen yerli ürünlerden oluşmaktadır.

Yatak ve baza sektörünün öncü ve yenilikçi markası Marmara Baza uyku ürünlerinde yeni yılın ilk kampanyası ile müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.Kaliteli bir yatak ve baza seçimi rahat ve sağlıklı uykunun vazgeçilmezidir.

Uygun fiyat, kalite ve müşteri memnuniyeti öncelikli hedeflerimiz arasındadır.Toptan yatak baza ihtiyaçlarınızı karşılamak için ürün yelpazemizden size uygun olanı seçebilir yada özel olarak ölçü ile sipariş verebilirsiniz. Otel, hastane, pansiyon, misafirhane yada sosyal tesisler için toptan baza ve yatak talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz..

Mobilya mağazaları ve uyku merkezleri üretici olmadıkları için satışını yaptıkları baza, yatak ve baza başlıklarının fiyatına kendi karlarını ve nakliye masraflarını ekleyerek satış yaparlar.Volkanlar baza nın diğer baza markalarından daha uygun fiyatla satılmasının nedeni üreticiden nihayi tüketiciye aracı kullanmadan satış yapmasıdır.

Baza modellerimizin tamamı kendi üretim atölyemizden mağazamıza sefk edilmektedir.Yapmış olduğumuz baza modellerimize 5 yıl işçilik garantisi vermekteyiz…

Çift Kişilik Deri Yatak Firması – Hakkımızda Marmara Baza 1995 yılından günümüze kadar kaliteli hizmetten taviz vermeden müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmıştır. Bugünde sizlerle www.bazafiyati.com adresi üzerinden hizmetinizde olmaya devam ediyoruz Her çeşit kaliteli baza üretiyoruz. En son baza modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Özel siparişlerde almaktayız. Her türlü baza siparişinizi çok hızlı olarak kabul ederek hemen teslim etmek müşterilerimizi memnun ediyor. En büyük gururumuz müşterim menuniyetidir. Baza siparişlerinizi güvenle verebileceğiniz, hızlı bir şekilde kaliteli olarak alabileceğiniz doğru adres. www.bazafiyati.com dur. Hayırlı, uğurlu ve sağlıklı günler dileğiyle.