Özel Baza İmalatı

Özel Baza İmalatı istediğiniz tarzda baza modellerini titizlikle yapan firmamız isteğinize özel baza ve yatak üretimini yapmaktadır.İster tek kişilik Baza yatak İmalatı, İster çift kişilik Baza Yatak İmalatı yaptırabilirsiniz.

Firmamız İstanbul da kurmuş olduğu baza yatak imalatı atölyelerinden İstanbul un tüm ilçe ve mahallerine servis vermektedir. Baza Yatak İmalatı yaptırmak istediğinizde firmamızla iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Özel Baza İmalat Firması Marmara baza gelişen teknoloji ile birlikte tasarlamış olduğu baza modellerini Avrupa standartlarına uygun üreterek müşterilerinden tam not almaktadır.İstediğiniz ölçülerde ürettiğimiz Baza yatak modellerine aynı zamanda özel ölçü yatak imalatı yaparak da kafanızın rahat olmasını sağlamaktayız.Ucuz baza almanın yada yaptırmanın tek adresi baza yatak imalatı Volkanlar mobilya olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

Özel Baza Yatak İmalatında müşterilerimizin kendi isteklerine yönelik yaptığımız çalışmalar tercih sebebi olmuştur firmamız için. Bu tarz baza yatak çeşitleri evlerinizin yatak odalarında olması gerek eksikliği gidermektedir.. Bunun yanında baza başlıkları da görüntüyü doğrudan etkiler.

Baza, Yatak, Baza Başlığı imalatının üretilen yerden alınması fiyat avantajı olarak siz değerli müşterilerimize avantaj sağladığını unutmamalısınız.Kaliteli ve ucuz baza yaptırmak istiyorsanız baza imalatı yapan firmaları tercih etmeniz gerekmektedir.Baza İmalat Firması tüketiciye kazandırdığı avantajları saymakla bitiremeyiz.Mobilya mağazaları ve uyku merkezleri üretici olmadıkları için satışını yaptıkları baza, yatak ve başlıklarının fiyatına kendi karlarını ve nakliye masraflarını ekleyerek satış yapmaktadırlar.Volkanlar baza yatak imalatının diğer baza markalarından daha uygun fiyatla satılmasının ana nedeni üreticiden nihayi tüketiciye aracı kullanmadan satış yapmasıdır.

Özel Baza İmalat Firması ile evlerinizin yatak odalarına özel baza üretimini yaparak konforu yaşamanıza olanak sağlamaktayız.

Özel Baza imalat aşamasında kullandığımız demir profillerimiz elektro statik boyalı olup uzun zaman aralığında hiçbir şekilde paslanmazlar. Demir profillerin et kalınlığı piyasada kullanılan 0.8 mm yerine 1,5 mm profil kullanılmaktadır.

1,5 mm baza profili ile 0.8 mm baza profili arasında ki fark nedir?Kullanılan 1,5 mm profil çok daha uzun ömürlü kullanılmaktadır.Yük çekme olanağı çok daha kuvvetli olması, baza profillerine atılan kaynak 1,5 mm profilde çok daha sağlam ve dayanıklı olmaktadır.

Yatak üretiminde kullanmış olduğumuz yay ürünlerimizin tamamını Avrupa dan ithal ederek montaj aşamasına getirmekteyiz.Ayrıca yatak imalatında kullandığımız kumaş kalitesi tamamen birinci sınıf olarak tercih edilmektedir.Firmamızın üretmiş olduğu yatak modelleri emin olun piyasada isim yapmış marka olmuş yataklardan hiçbir farkı bulunmamaktadır.En kaliteli ortapedik yatak imalatı yapan firmamız beş yıl yatak garantisi vermektedir.Çift taraflı kolay kullanım özelliğine sahip yatak modellerimiz yaz kış kullanımda birinci sınıf kaliteye sahiptir.

Piyasadan almış olduğunuz baza yatak modellerinin dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını tercih ediyorsanız 1,5 mm kullanılan çelik profilden yapılmış baza çeşitlerini muhakkak tercih etmelisiniz.Yatak tercihlerinizde firmamıza gelerek istediğiniz modelleri yaptırabilirsiniz.

 

Baza İmalat Firması
Baza İmalat Firması

Her iki baza arasında ki fark elbette ağırlık açısından da hemen fark edilmektedir.Medefe ile kapatılan bazalarda yük çekme olanağı beş katına kadar fazladır.Baza İmalat firması Volkanlar mobilya yapmış olduğu tek kişilik baza

, çift kişilik baza ve özel baza tasarımlarıyla Başta İstanbul olamak üzere Türkiye’nin dört bir tarafına baza servisiile hizmet vermektedir.Özel Baza Yatak İmalatı firmamızda tek kişlik ve çift kişilik baza modellerinde medefe mobilya ürünlerini kullanmaktayız.Şu an piyasada kullanılan baza modellerinin genelinde baza döşemelerinde karton ürünler yada mukavva ürünlerini kullanılmaktadır.Siz baza almak istediğinizde kumaşla kapatılan bu ürünleri görmediğiniz için aldatılmış bulunmaktasınız.Ayrıca uzun vade kullanımlarda bu tip baza modelleri bozularak paranızın boşa gitmesine sebep olacaktır.

Kaliteli Özel baza yatak ürünleri imalatı ve satışı yapan firmamız üretmiş olduğu baza modellerinin tamamına beş yıl işçilik ve aksesuar garantisi vermektedir. Üretimini yapmış olduğumuz baza ve yatak modellerimizin tüm standartlarını Avrupa kurallarına uygun yaparak hazır hale getirmekteyiz.

Baza İmalat Firması Volkanlar mobilya 12 sube ve 4 üretim tesisinden Başta İstanbul olmakla birlikte Türkiye’nin dört bir tarafına nakliye dahil baza ve yatak satmaktadır.İstanbul da nerede olursanız olun bizi aramanız durumunda günü birlik baza yatak imalatı yaparak size özel hizmet veren tek firma olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.Müşteri memnuniyeti temel ilkemiz olup bu doğrultuda hareket etmekteyiz.

Özel Baza İmalat Firması Volkanlar baza yaptığı tüm baza işlevlerini Avrupa Standartlarına uygun yaparak imal etmektedir.Kaliteli ve Özellikle ucuz baza yaptırmak istiyorsanız sizi Baza Üretim fabrikamıza davet ediyoruz.

Arnavutköy Baza Yatak İmalatı

Aksaray Baza Yatak İmalatı

Gürpınar Baza Yatak İmalatı

Eyüp Baza Yatak İmalatı

Ataköy Baza Yatak İmalatı

Avcılar Baza Yatak İmalatı

Ayazağa Baza Yatak İmalatı

Atakent Baza Yatak İmalatı

Alibeyköy Baza Yatak İmalatı

Ataköy Baza Yatak İmalatı

Bahçelievler Baza Yatak İmalatı

Başakşehir Baza Yatak İmalatı

Özel Ölçü Baza İmalatı

Baza Yatak İmalatı

İstanbul Baza Yatak İmalatı

Baza Yatak Başlık, Ucuz Baza, Baza İmalatı, Baza Fabrikası, İstanbul Baza Toptancısı Baza hakkında 94 makale
Baza Yatak Başlık, Ucuz Baza, Baza İmalatı, Baza Fabrikası, İstanbul Baza Toptancısı, Ucuz Baza Fiyatları Firması...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*