İstanbul Baza İmalatcısı

İstanbul Baza İmalatcısı

Volkanlar Mobilya ve Baza İmalatına 1999 da İstanbul Bağcılarda başlamıştır.Hızla Büyüyen firmamız siz değerli müşterilerimizin referanslarıyla yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Baza modellerimizin tamamı kendi üretim atölyemizden mağazamıza sefk edilmektedir.Yapmış olduğumuz baza modellerimize 5 yıl işçilik garantisi vermekteyiz…

Türkiye’nin en büyük mobilya üretim merkezlerinden birisi olan Volkanlar baza Bakırköy ‘de baza, yatak,  baza başlığı, yuvarlak yatak ve yuvarlak baza imalatı ve toptan satışını yapmaktayız.Bakırköy’da bulunan baza imalatı tesisimizde gelişen teknoloji ile birlikte  üretim kapasitesini her geçen gün artıran Volkanlar baza; deri,kumaş,tek kişilik ve çift kişilik  lüx ve modern bazalar ve baza başlıkları ile rahatlık ve konforu hergün bir adım daha ileriye taşımak için çalışmaktadır.

Yatak ve baza sektörünün öncü ve yenilikçi markası VOLKANLAR BAZA uyku ürünlerinde yeni yılın ilk kampanyası ile müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.Kaliteli bir yatak ve baza seçimi rahat ve sağlıklı uykunun vazgeçilmezidir.

Volkanlar Baza’nın geleneksel  baza ve yatak değiştirme kampanyası ile %35’e varan indirimlerden faydalanmak için geç kalmayın. Üstelik peşin fiyatına 6 taksitle  ödeme fırsatıyla.

Volkanlar baza olarak yetenekli ve uzman personel kadromuz ile rahatlıık, konfor ve kalite üretiyoruz.Sadece üretim ve satış değil satış sonrası hizmet ayrıcalığımızla da müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için yoğun çaba göstermekteyiz.

İstanbul Baza,İstanbul Ucuz Baza,İstanbul Baza Fiyatları,İstanbul Baza Tamiri,İstanbul Bazacı,İstanbul  Baza Fabrikası,İstanbul Tek Kişilik Baza Toptancısı,İstanbul Çift Kişilik Baza Toptancısı,İstanbul Özel Baza Toptancısı,İstanbul  Baza Başliği Toptancısı,İstanbul baza imaltaççısı,İstanbul Baza Toptancısı

Baza Yatak Başlık, Ucuz Baza, Baza İmalatı, Baza Fabrikası, İstanbul Baza Toptancısı Baza hakkında 94 makale
Baza Yatak Başlık, Ucuz Baza, Baza İmalatı, Baza Fabrikası, İstanbul Baza Toptancısı, Ucuz Baza Fiyatları Firması...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*