Yatak Baza İmalat

Baza İmalatının tüketiciye kazandırmış olduğu birçok özellik bulunmaktadır.Baza imalatlarında kullanılan aksesuarlar, yatak tercihleri ve başlık seçimleri sağlık açısından oldukça önem teşkil etmektedir.

Baza İmalatında tek kişilik bazalar, çift kişikil bazalar, özel bazalar olarak size özel tasarımlarımızla imalat yapmaktayız.

Baza İmalat yapımı neden tercih edilmeli?

Baza imalatının yapıldığı üretim yerimizde çok daha uyguna satın almış olduğunuz bazalar da kara geçerek kazanç sağlayabilirsiniz.

Baza imalatımızda yapmış olduğumuz yataklarımız avrupa standartlarına uygun imal edilmektedir.Ekonamik yataklar ve gold yatak ürünlerimizden seçim yaparak fiyat alabilirsiniz.

Baza imalatında ürettiğimiz baza başlıklarımızın tamamını kendi üretim atölyemizden üreterek istediğiniz tüm baza başlık modellerini yaparak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

yatak baza fiyatı
yatak baza fiyatı

Niçin Baza İmalat Firması;

Baza imalatımızda kullandığımız tüm aksesuarlarımızın tamamını Avrupa standartlarına uygun kullanmaktayız.Baza imalat aşamasında kullandığımız demir profillerimiz elektro statik boyalı olup uzun zaman aralığında hiçbir şekilde paslanmazlar, demir profillerimizin et kalınlığı piyasada kullanılan 0.8mm yerine 1mm profil kullanmaktayız

Yatak Baza İmalat
Yatak Baza İmalat

1 mm baza profili ile 0.8mm baza profili arasında ki fark nedir?Kullanılan 1mm profil çok daha uzun ömürlü kullanılmaktadır, yük çekme olanağı çok daha kuvvetli olması,  baza profillerine atılan kaynak 1mm profilde çok daha sağlam ve dayanıklı olmaktadır almış olduğunuz bazaların dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını tercih ediyorsanız 1mm bazalarda kullanılan demir aksamı muhakkak tercih etmelisiniz.

Baza İmalat firmamızda tek kişlik ve çift kişilik bazalarda baza çevresini kaplayan mobilya tercihinde medefe mobikya kullanmaktayız.Şu an piyasada kullanılan bazaların genelinde baza etrafları kartonla kapatılmakta ve kumaş kaplamalarıyla kamufile edilmektedirler.

Her iki baza arasında ki fark elbette ağırlık açısından hemen fark edilmektedir.Medefe ile kapatılan bazalarda yük çekme olanağı beş katına kadar fazladır.MEDEFE BAZA ÇOK DAHA UZUN ÖMÜRLÜ KULLANIMLARDA FARKINI ORTAYA KOYAR…

Baza modellerimizin tamamı kendi üretim atölyemizden mağazamıza sefk edilmektedir.Yapmış olduğumuz baza modellerimize 5 yıl işçilik garantisi vermekteyiz…

Baza Yatak Başlık, Ucuz Baza, Baza İmalatı, Baza Fabrikası, İstanbul Baza Toptancısı Baza hakkında 94 makale
Baza Yatak Başlık, Ucuz Baza, Baza İmalatı, Baza Fabrikası, İstanbul Baza Toptancısı, Ucuz Baza Fiyatları Firması...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*