Seyrantepe Baza Yatak Başlık

Seyrantepe Baza Yatak Başlık imalat firması Marka baza ile rahat uyumanın ayrıcalığını yaşatmaktayız.Kaliteli ve sağlama baza istiyorsanız bizim ürettğiğimiz baza modellerimizi deneyerek konforu evlerinize taşıyabilirsiniz.

Seyrantepe Baza Yatak Başlık imalatının ayrıcalıkları saymakla bitmez.Birinci elden baza almanın tüm kolaylığını siz değerli Seyrantepe deki komşularımıza sunmaktayız.Kaliteli ve ucuz baza adresi Marka baza imalat firması olarak  ürettiğimiz baza modellerimize beş yıl işçilik garantisi veren tek Baza imalatçısıyız.

Seyrantepe Baza Yatak Başlık imalat firması olarak baza modellerimiz tek kişilik ve çift kişilik bazalardan meydana gelmektedir.Özel baza imalat yapımıylada evlerinizin yatak odalarına özel baza üretimini yaparak ta hizmet verebilmekteyiz.

İstediğiniz tarzda baza başlık ve yatak imalatı yaparak sınırsız baza modellerini üretebilmekteyiz.Bizi arayarak istediğiniz baza modelini seçin biz yapalım.

Seyrantepe baza başlık ve yatak modellerimizi üretim yerimize gelerek inceleme firsatını yakından görebilirsiniz.

İstanbul Baza İmalat

İstanbul Baza İmalat

Baza imalatında yaptığımız en önemli husus kullandığımız demir profillerimizin et kalınlığı 2mm olup yük çekme olasılığı maksimum 250 kg seviyelerindedir.Baza modellerimizin tamamına medefe ahşap kullanmaktayız.Baza imalat aşamasındaki kullandığımız pistonlar Avrupa standartlarına uygun kaliteli  ve garantili ürünlerdir.

Kumaş kalitemiz baza modellerimizde en kalitelki kumaş ürünlerinden imal edilerek kullanılmaktadır.Leke tutmaz kumaş ürünlerimiz beş yıl garantilidir.

Kaliteli ve uygun baza modelleri için firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

İstanbul Baza İmalat

İstanbul Baza İmalat

İstanbul Baza İmalat

İstanbul Baza İmalat;Baza İmalatçılarının tüketiciye kazandırmış olduğu birçok özellik bulunmaktadır.Baza imalatlarında kullanılan aksesuarlar, yatak tercihleri ve başlık seçimleri sağlık açısından oldukça önem teşkil etmektedir.Baza İmalatında tek kişilik bazalar, çift kişikil bazalar, özel bazalar olarak size özel tasarımlarımızla imalat yapmaktayız.

Seyrantepe Baza Yatak Başlık İmalat yapımı neden tercih edilmeli?

Baza imalatının yapıldığı üretim yerimizde çok daha uyguna satın almış olduğunuz bazalar da kara geçerek kazanç sağlayabilirsiniz.

Baza imalatımızda yapmış olduğumuz yataklarımız avrupa standartlarına uygun imal edilmektedir.Ekonamik yataklar ve gold yatak ürünlerimizden seçim yaparak fiyat alabilirsiniz.

Baza imalatında ürettiğimiz baza başlıklarımızın tamamını kendi üretim atölyemizden üreterek istediğiniz tüm baza başlık modellerini yaparak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

İstanbul Baza İmalat

İstanbul Baza İmalat

Baza İmalatçı Firması

Niçin Seyrantepe Baza Yatak Başlık Firması;

Baza imalatımızda kullandığımız tüm aksesuarlarımızın tamamını Avrupa standartlarına uygun kullanmaktayız.

Baza imalat aşamasında kullandığımız demir profillerimiz elektro statik boyalı olup uzun zaman aralığında hiçbir şekilde paslanmazlar, demir profillerimizin et kalınlığı piyasada kullanılan 0.8mm yerine 1mm profil kullanılmaktadır.

1 mm baza profili ile 0.8mm baza profili arasında ki fark nedir?Kullanılan 1mm profil çok daha uzun ömürlü kullanılmaktadır, yük çekme olanağı çok daha kuvvetli olması,  baza profillerine atılan kaynak 1mm profilde çok daha sağlam ve dayanıklı olmaktadır almış olduğunuz bazaların dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını tercih ediyorsanız 1mm bazalarda kullanılan demir aksamı muhakkak tercih etmelisiniz.

Baza İmalat firmamızda tek kişlik ve çift kişilik bazalarda baza çevresini kaplayan mobilya tercihinde medefe mobikya kullanmaktayız.Şu an piyasada kullanılan bazaların genelinde baza etrafları kartonla kapatılmakta ve kumaş kaplamalarıyla kamufile edilmektedirler.

Her iki baza arasında ki fark elbette ağırlık açısından hemen fark edilmektedir.Medefe ile kapatılan bazalarda yük çekme olanağı beş katına kadar fazladır.MEDEFE BAZA ÇOK DAHA UZUN ÖMÜRLÜ KULLANIMLARDA FARKINI ORTAYA KOYAR…

Baza İmalat firması Marmara baza yapmış olduğu tek kişilik,çift kişilik baza, özel baza tasarımlarıyla Başta İstanbul olamak üzere Türkiyenin dört bir tarafına baza sevkiyatı ile hizmet vermektedir.

İstanbul Baza İmalat

İstanbul Baza İmalat

Baza İmalat

Baza imalatında kullanmış olduğumuz demir profillerimiz ve kumaş kalitemiz ile öncü baza imaltcısı olarak hizmet vermekteyiz.Baza imalatında kullandığımız tüm aksesuarlerımız tamamen yerli ürünlerden oluşmaktadır.

Yatak ve baza sektörünün öncü ve yenilikçi markası Marka Baza uyku ürünlerinde yeni yılın ilk kampanyası ile müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.Kaliteli bir yatak ve baza seçimi rahat ve sağlıklı uykunun vazgeçilmezidir.

Uygun fiyat, kalite ve müşteri memnuniyeti öncelikli hedeflerimiz arasındadır.Toptan yatak baza ihtiyaçlarınızı karşılamak için ürün yelpazemizden size uygun olanı seçebilir yada özel olarak ölçü ile sipariş verebilirsiniz. Otel, hastane, pansiyon, misafirhane yada sosyal tesisler için toptan baza ve yatak talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz..

Mobilya mağazaları ve uyku merkezleri üretici olmadıkları için satışını yaptıkları baza, yatak ve baza başlıklarının fiyatına kendi karlarını ve nakliye masraflarını ekleyerek satış yaparlar.Volkanlar baza nın diğer baza markalarından daha uygun fiyatla satılmasının nedeni üreticiden nihayi tüketiciye aracı kullanmadan satış yapmasıdır.

baza fiyatı

İstanbul Baza İmalat

baza fiyatı

Baza modellerimizin tamamı kendi üretim atölyemizden mağazamıza sefk edilmektedir.Yapmış olduğumuz baza modellerimize 5 yıl işçilik garantisi vermekteyiz…

Çift Kişilik Deri Yatak Firması – Hakkımızda Marka Baza 1995 yılından günümüze kadar kaliteli hizmetten taviz vermeden müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmıştır. Bugünde sizlerle www.bazafiyati.com adresi üzerinden hizmetinizde olmaya devam ediyoruz Her çeşit kaliteli baza üretiyoruz. En son baza modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Özel siparişlerde almaktayız. Her türlü baza siparişinizi çok hızlı olarak kabul ederek hemen teslim etmek müşterilerimizi memnun ediyor. En büyük gururumuz müşterim menuniyetidir. Baza siparişlerinizi güvenle verebileceğiniz, hızlı bir şekilde kaliteli olarak alabileceğiniz doğru adres. www.bazafiyati.com dur. Hayırlı, uğurlu ve sağlıklı günler dileğiyle.

Baza Yatak Başlık, Ucuz Baza, Baza İmalatı, Baza Fabrikası, İstanbul Baza Toptancısı Baza hakkında 94 makale
Baza Yatak Başlık, Ucuz Baza, Baza İmalatı, Baza Fabrikası, İstanbul Baza Toptancısı, Ucuz Baza Fiyatları Firması...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*