Güngören Baza

Güngören Baza Yatak Başlık imalat firması Marka baza ile rahat uyumanın ayrıcalığını yaşatmaktayız.Kaliteli ve sağlama baza istiyorsanız bizim ürettiğimiz baza modellerimizi deneyerek konforu evlerinize taşıyabilirsiniz.

Güngören Baza Yatak Başlık imalatının ayrıcalıkları saymakla bitmez.Birinci elden baza almanın tüm kolaylığını siz değerli Güngören deki komşularımıza sunmaktayız.Kaliteli ve ucuz baza adresi Marka baza imalat firması olarak  ürettiğimiz baza modellerimize beş yıl işçilik garantisi veren tek Baza imalatçısıyız.

Güngören Baza Yatak Başlık imalat firması olarak baza modellerimiz tek kişilik ve çift kişilik bazalardan meydana gelmektedir.Özel baza imalat yapımıylada evlerinizin yatak odalarına özel baza üretimini yaparak ta hizmet verebilmekteyiz.

Güngören BAZA SHOWROOM             : 0212 432 32 28

Güngören BAZA İMALATI FABRİKA  : 0212 461 77 76

Güngören BAZA ONLİNE CEP                : 0538 698 11 48

İstediğiniz tarzda baza başlık ve yatak imalatı yaparak sınırsız baza modellerini üretebilmekteyiz.Bizi arayarak istediğiniz baza modelini seçin biz yapalım.

Güngören baza başlık ve yatak modellerimizi üretim yerimize gelerek inceleme firsatını yakından görebilirsiniz.

Güngören Baza
Güngören Baza

Baza imalatında yaptığımız en önemli husus kullandığımız demir profillerimizin et kalınlığı 2mm olup yük çekme olasılığı maksimum 250 kg seviyelerindedir.Baza modellerimizin tamamına medefe ahşap kullanmaktayız.Baza imalat aşamasındaki kullandığımız pistonlar Avrupa standartlarına uygun kaliteli  ve garantili ürünlerdir.

Kumaş kalitemiz baza modellerimizde en kalitelki kumaş ürünlerinden imal edilerek kullanılmaktadır.Leke tutmaz kumaş ürünlerimiz beş yıl garantilidir.

Kaliteli ve uygun baza modelleri için firmamız Marka Bazayı aramanız yeterli olacaktır.

İstanbul Baza İmalat

Güngören  Baza
Güngören Baza

İstanbul Baza İmalat;Baza İmalatçılarının tüketiciye kazandırmış olduğu birçok özellik bulunmaktadır.Baza imalatlarında kullanılan aksesuarlar, yatak tercihleri ve başlık seçimleri sağlık açısından oldukça önem teşkil etmektedir.Baza İmalatında tek kişilik bazalar, çift kişikil bazalar, özel bazalar olarak size özel tasarımlarımızla imalat yapmaktayız.

Güngören Baza Yatak Başlık İmalat yapımı neden tercih edilmeli?

Baza imalatının yapıldığı üretim yerimizde çok daha uyguna satın almış olduğunuz bazalar da kara geçerek kazanç sağlayabilirsiniz.

Baza imalathanemizde yapmış olduğumuz yataklarımız Avrupa standartlarına uygun imal edilmektedir.Ekonomik yataklar ve Gold yatak ürünlerimizden seçim yaparak fiyat alabilirsiniz.

Baza imalatında ürettiğimiz baza başlıklarımızın tamamını kendi üretim atölyemizden üreterek istediğiniz tüm baza başlık modellerini yaparak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Güngören Baza
Güngören Baza

Niçin Güngören Baza Yatak Başlık Firması;

Baza imalathanemizde kullandığımız tüm aksesuarların tamamını Avrupa standartlarına uygun kullanmaktayız.

Baza imalat aşamasında kullandığımız demir profillerimiz elektro statik boyalı olup uzun zaman aralığında hiçbir şekilde pas tutmazlar.Demir profillerin et kalınlığı piyasada kullanılan 0.8mm yerine 1mm profil kullanılmaktadır.

1 mm baza profili ile 0.8mm baza profili arasında ki fark nedir?Kullanılan 1mm profil çok daha uzun ömürlü kullanılmaktadır

, yük çekme olanağı çok daha kuvvetli olması,  baza profillerine atılan kaynak 1mm profilde çok daha sağlam ve dayanıklı olmaktadır almış olduğunuz bazaların dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını tercih ediyorsanız 1mm bazalarda kullanılan demir aksamı muhakkak tercih etmelisiniz.

Baza İmalat firmamızda tek kişilik ve çift kişilik bazalarda baza çevresini kaplayan mobilya tercihinde medefe mobilya kullanmaktayız.Şu an piyasada kullanılan bazaların genelinde baza etrafları kartonla kapatılmakta ve kumaş kaplamalarıyla kamufile edilmektedirler.

Her iki baza arasında ki fark elbette ağırlık açısından hemen fark edilmektedir.Medefe ile kapatılan bazalarda yük çekme olanağı beş katına kadar fazladır.MEDEFE BAZA ÇOK DAHA UZUN ÖMÜRLÜ KULLANIMLARDA FARKINI ORTAYA KOYAR…

Baza İmalat firması Marka baza yapmış olduğu tek kişilik,çift kişilik baza, özel baza tasarımlarıyla Başta İstanbul olamak üzere Türkiye’nin dört bir tarafına baza sevkiyatı ile hizmet vermektedir.

Güngören Baza
Güngören Baza
Baza imalatında kullanmış olduğumuz demir profillerimiz ve kumaş kalitemiz ile öncü baza imaltcısı olarak hizmet vermekteyiz.Baza imalatında kullandığımız tüm aksesuarlerımız tamamen yerli ürünlerden oluşmaktadır.

Güngören Yatak ve baza sektörünün öncü ve yenilikçi markası Marka Baza uyku ürünlerinde yeni yılın ilk kampanyası ile müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmayı hedefliyor.Kaliteli bir yatak ve baza seçimi rahat ve sağlıklı uykunun vazgeçilmezidir.

Uygun fiyat, kalite ve müşteri memnuniyeti öncelikli hedeflerimiz arasındadır.Toptan yatak baza ihtiyaçlarınızı karşılamak için ürün yelpazemizden size uygun olanı seçebilir yada özel olarak ölçü ile sipariş verebilirsiniz. Otel, hastane, pansiyon, misafirhane yada sosyal tesisler için toptan baza ve yatak talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz..

Mobilya mağazaları ve uyku merkezleri üretici olmadıkları için satışını yaptıkları baza, yatak ve baza başlıklarının fiyatına kendi karlarını ve nakliye masraflarını ekleyerek satış yaparlar.Marka baza nın diğer baza markalarından daha uygun fiyatla satılmasının nedeni üreticiden nihayi tüketiciye aracı kullanmadan satış yapmasıdır.

Güngören Baza
Güngören Baza
Baza modellerimizin tamamı kendi üretim atölyemizden mağazamıza sefk edilmektedir.Yapmış olduğumuz baza modellerimize 5 yıl işçilik garantisi vermekteyiz…

Güngören Çift Kişilik Deri Yatak Firması – Hakkımızda Marka Baza 1995 yılından günümüze kadar kaliteli hizmetten taviz vermeden müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışmıştır. Bugünde sizlerle www.bazafiyati.com adresi üzerinden hizmetinizde olmaya devam ediyoruz Her çeşit kaliteli baza üretiyoruz. En son baza modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Güngören de Özel siparişlerde almaktayız. Her türlü baza siparişinizi çok hızlı olarak kabul ederek hemen teslim etmek müşterilerimizi memnun ediyor. En büyük gururumuz müşterim menuniyetidir. alabileceğiniz doğru adres. www.bazafiyati.com dur. Hayırlı, uğurlu ve sağlıklı günler dileğiyle.

Güngören Baza, Baza Yatak İmalatı Güngören , Güngören Baza Fabrikası, Güngören Baza fiyatları, Güngören Baza Firması, Güngören Baza İmalat, Güngören Baza Bayisi, Güngören da En Yakın Baza, Güngören Tek Kişilik Baza, Güngören Özel Ölçü Baza, Güngören Çift Kişilik Baza, Güngören Baza Toptancısı, Güngören Çelik Baza, Güngören Ucuz Baza, Güngören Baza Ustası, Güngören Baza İmalathanesi, Güngören Bazacı, Güngören Baza Baza Başlığı, Güngören Baza Tamiri, Güngören Baza Üreticisi, Güngören Baza yapımı, Güngören Yatak Firması, Özel Baza Firması Güngören , Güngören Çift Kişilik Deri Yatak Firması, Güngören Özel Sipariş Baza

Baza Yatak Başlık, Ucuz Baza, Baza İmalatı, Baza Fabrikası, İstanbul Baza Toptancısı Baza hakkında 94 makale
Baza Yatak Başlık, Ucuz Baza, Baza İmalatı, Baza Fabrikası, İstanbul Baza Toptancısı, Ucuz Baza Fiyatları Firması...

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*